В Еліт-S до останнього ведуть професійну боротьбу за кожен зуб своїх пацієнтів. Але якщо все ж таки зуби частково втрачено або значно пошкоджено, то наші ортопеди допоможуть Вам повністю відновити жувальні функції та естетичний вигляд ротової порожнини.

Серед найпопулярніших засобів порятунку в  таких клінічних ситуаціях – коронки  ( якщо зруйновано один зуб) і мостики (якщо відбувається часткова втрата зубів).
Три варіанти – металеві, керамічні і цирконієві.

Керамічні і цирконієві  – новий вимір протезування як в естетичних показниках, так і у впливі на загальний стан організму людини.

По-перше, коронки з цих матеріалів максимально природньо відтворюватимуть колір зуба і здебільшого ніхто навіть  не помітить, що у Вас в роті штучні зуби.

По-друге, майже відсутні алергічні реакції на цей вид матеріалів та самі матеріали біосумісні з іншими , що унеможливлює появу неприємних відчуттів в роті.

І третя фішка. Керамічні та цирконієві коронки максимально прилягають до ясен (ясна краще сприймають коронки з цирконію) , тим самим позбавляючи людину запалення м’яких тканин і зміни кольору ясен.

Звісно, рішення про варіант ортопедичного лікування – це врахування специфіки пацієнта, його клінічного випадку і побажань щодо естетики.

Природній колір, жодного дискомфорту, максимальне відтворення жувальних функцій – наші лікарі- ортопеди знають свою справу на відмінно)

Металеві (металокерамічні  коронки)  – найбюджетніший  варіант. Надійні у використанні, проте мають свої недоліки – присутність металу в ротовій порожнині людини може спричинити появу різних захворювань. Зокрема, гальванозу, коли з’являється металевий привкус в роті, спотворюються смакові відчуття, пече язик і т.ін.
Мостики або мостовидні протези – ця не дуже весела історія про повну втрату одного або кількох зубів. І як бюджетний варіант порятунку – так звані мостики, за допомогою яких вирішується така клінічна ситуація – створюється так званий мостик, який з’єднує сусідні опорні зуби поміж втраченим.

Мостики теж бувають кількох видів – керамічні, цирконієві і металокерамічні. Який варіант обрати Вам — вирішимо спільно.

Телефонуйте 098 057 46 46

Порада від Еліт-S : якщо у Вас коронка або мостовидний протез – особливу увагу варто приділити догляду за ними. І тут невід’ємною складовою є регулярна професійна гігієна,  під час якої лікар порадить,  якому засобу надати перевагу – міжзубним йоржикам, спеціальним нитками чи іншим.