Кожний другий пацієнт, який прийшов на огляд до стоматолога, страждає на захворювання тканин пародонту. Ось такою є невтішна статистика.

Гінгівіт, пародонтоз та пародонтит – найпопулярніші захворювання м’яких тканин довкола зуба. І щоб допомогти пацієнтам зупинити ці неприємні захворювання,  які часом можуть призвести до втрати навіть здорового зуба, в Еліт-S працюють профільні спеціалісти, які є асоційованими членами  Української академії пародонтології.

Точна діагностика та ефективний план лікування із застосуванням найсучасніших методик і препаратів – поєднання цих складових  дозволяє нашій команді ефективно лікувати запалені ясна і кісткову тканину.

У пародонтологів своя філософія і свої закони) На вагу золота – час) Адже в пародонтології він працює проти Вас) Чим швидше Ви звернетесь до лікаря – тим більше шансів зупинити захворювання, яке здебільшого є хронічним і 100% не виліковується. Але призупинити наступ і ураження все більшого обсягу ясен і кісткової тканини  – можливо!

Потрібна консультація пародонтолога? Телефонуйте 098 057 46 46

Порада від Еліт-S: Гігієна! Гігієна! І ще раз гігієна! Регулярна в домашніх умовах і професійна. Адже здебільшого причина пародонтиту – зубний камінь, який утворюється під яснами і відповідно провокує їх запалення, яке згодом може перейти на кісткову тканину. Якщо раптом ВИ помітили кров під час чищення зубів, почервоніння та  набряк ясен, постійно відчуваєте  неприємний запах з роту – не зволікайте і вирушайте до стоматолога. Ці симптоми можуть бути ознаками захворювань тканин пародонту. Чим швидше фахівці почнуть боротьбу за одуження Ваших ясен, тим кращий прогноз лікування хвороби.