Три варіанти – металеві, керамічні і цирконієві.

Керамічні і цирконієві  – новий вимір протезування як в естетичних показниках, так і у впливі на загальний стан організму людини.

По-перше, коронки з цих матеріалів максимально природньо відтворюватимуть колір зуба і здебільшого ніхто навіть  не помітить, що у Вас в роті штучні зуби.

По-друге, майже відсутні алергічні реакції на цей вид матеріалів та самі матеріали біосумісні з іншими , що унеможливлює появу неприємних відчуттів в роті.

І третя фішка. Керамічні та цирконієві коронки максимально прилягають до ясен (ясна краще сприймають коронки з цирконію) , тим самим позбавляючи людину запалення м’яких тканин і зміни кольору ясен.

Звісно, рішення про варіант ортопедичного лікування – це врахування специфіки пацієнта, його клінічного випадку і побажань щодо естетики.

Природній колір, жодного дискомфорту, максимальне відтворення жувальних функцій – наші лікарі- ортопеди знають свою справу на відмінно)

Металеві (металокерамічні  коронки)  – найбюджетніший  варіант. Надійні у використанні, проте мають свої недоліки – присутність металу в ротовій порожнині людини може спричинити появу різних захворювань. Зокрема, гальванозу, коли з’являється металевий привкус в роті, спотворюються смакові відчуття, пече язик і т.ін.