Бетмен, Спайдермен та інші казкові герої зустрічають найменших пацієнтів Еліт-S відразу в холі. Ми знаємо, перша зустріч дитини з лікарем – визначальна. Саме тому докладаємо максимум зусиль для того, аби все відбулося спокійно і дружньо)

дитяча стоматологія

Спілкування і знайомство – це перший візит. Під час нього жодних маніпуляцій не проводимо, оскільки маленьким пацієнтам потрібен час, аби почати довіряти лікарю) – не завжди так. Спілкування з тою малечею, за плечима якої є гіркий досвід.

Терпіння, любов та повага до найменших) Команда Еліт – S знаходить ключик до серця навіть найвимогливішого маленького пацієнта)

дитяча стоматологія у Львові

Дитячі стоматологи Еліт-S:

  • проводять профілактичні огляди ;
  • лікують карієс різної складності;
  • видаляють молочні зуби.

Найсучасніше обладнання, найякісніші інструменти та матеріали, гелі для повного  знечулення – все це дозволяє провести будь-яку маніпуляцію на найвищому рівні) Тому в Еліт-S жодних дитячих сліз і істерик.

Еліт – S – наші найменші пацієнти не плачуть, а сміються)

Порада від Еліт-S: чистити дитячі зубки потрібно від моменту прорізування першого зубчика) Зазвичай це 6 місяців) Спочатку протирайте поверхню марлевим тампончиком, а далі надавайте перевагу спеціалізованим дитячим зубним щіточкам)