Ми пропонуємо нашим пацієнтам три варіанти брекет-систем, які виготовляються індивідуально для кожного пацієнта з врахуванням його фізіологічних особливостей.

Металеві – стара і надійна класика за прийнятною ціною. Та й ефект від лікування найшвидший. Єдина прикрість – під час усмішки їх будуть бачити усі (Якщо готові тимчасово пожити з цим, то цей варіант – для Вас. Якщо ж прагнете, аби ніхто нічого не помітив, тоді оптимальне рішення – керамічні брекет- системи (білі, ледь помітні) і сапфірові (прозорі). Ви посміхаєтеся і більшість людей навіть не зауважують, що на Ваших зубчиках встановлені спеціальні конструкції.

Для перфекціоністів і людей, які  завжди і за будь-яких обставин прагнуть виглядати на всі 100 – новинка – внутрішньо ротові брекети. Про них будете знати тільки Ви, адже цю спеціальну систему встановлюють з внутрішньої сторони зубного ряду.

Лікування брекетами – достатньо довготривалий процес, який  може розтягнутися від півроку до року з гаком. Все залежить від складності Вашого клінічного кейсу. Але не переживайте – всі етапи лікування поруч з Вами будуть фахівці Еліт-S. І повірте, співпраця пацієнта з лікарем не примусить довго чекати на омріяний результат. Доведено на практиці)