Хочу запросити Вас на зустріч) Скажімо цього тижня, а потім за півроку)
Саме така періодичність (двічі на рік) візитів до стоматолога – оптимальний варіант для пацієнтів, які НЕ хочуть лікувати зуби. І в цьому прагненні я Ваш однодумець, уявляєте? Я, лікар з понад десятирічним стажем роботи, теж не хочу, аби Ви приходили до мене з шаленим зубним болем, припухлостями, запаленими нервами і великою кількістю випитого знеболювального. А хочу, аби наша програма максимум була наступна – професійна гігієна і підбір засобів гігієни) Як Вам такий план дій?
Тепер конкретика.
Чому пацієнт має приходити на огляд до лікаря раз в півроку?
Відповідь проста – за шість місяців карієс може утворитися і навіть розпочати свою згубну дію на Ваші зуби, але вкрай рідко за такий проміжок часу може сягнути нервових закінчень і спричинити катастрофічні наслідки. А боротьба з карієсом на ранніх стадіях і карієсом задавненим – це дві геть абсолютно різні історії.
Окрім того, в більшої кількості пацієнтів саме за ці місяці накопичуються відкладення на зубах, які самотужки не можливо подолати. І ось тут – професійна гігієна стає своєрідною палочкою виручалочкою, яка і відкладення забирає і відповідно від найрізноманітніших захворювань рятує.
І ще один АРГУМЕНТ за наші зустрічі раз в півроку. Деякі підступні стоматологічні захворювання мають здатність перші етапи проходити абсолютно без жодної симптоматики. Тому навіть якщо Вас нічого не турбує – все одно вирушайте на контрольний огляд.
І на останок! Знаєте, чому рівень карієсу та захворювання тканин пародонту в мешканців Швеції становить 3%? (для порівння в Україні цей показник понад 90%). А тому що згідно з медичною страховкою раз в півроку є ОБОВ’ЯЗКОВИМ візит до стоматолога. Якщо ж ви не прийшли на огляд, то у разі виникнення хвороби страхові виплати не покриватимуть Ваше лікування.
Ось такі справи)
Тому ХОЧЕТЕ МАТИ ЗДОРОВІ ЗУБИ – раз в півроку на огляд до стоматолога, НЕ ХОЧЕТЕ ВИТРАЧАТИ ШАЛЕНІ ГРОШІ НА ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ – той самий механізм дій, раз в півроку до стоматолога)
Зустрінемось вже цього тижня?
З повагою і вірою в своїх пацієнтів Михайло Солтис.